Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Kvalitní zuby na lžíce a na bagry

Jestliže provozujete stavební činnost a máte k dispozici stavební stroje, můžete si zapůjčit zuby na lžíce a bagry. Jsou vhodné pro minibagry, traktorbagry, nakladače či midibagry. Je možné zapůjčit úzké drážkovací lžíce, podkopové lžíce, prosévací lžíce, svahové lžíce a lopaty, kořenové lžíce a mnohé další. Zapůjčit je možné také paletové vidle, lžíce pro hloubení svislých děr, lžíce pro lití betonu, zametací kartáče pro bagry a přídržné čelisti.

Podkopové lžíce neboli podkopová lopata, je základní příslušenství každého bagru. Využívá se při kopání a nakládání výkopku. Zuby chrání lžíci před opotřebením a pomáhají proniknout do tvrdého povrchu. Svahová lžíce, neboli svahovka, se používá při příkopových pracích, a pro srovnávací a urovnávací práce, a pro planýrování terénu. Prosévací lžíce, neboli katrovací lopata slouží při prosévání a třídění zeminy. Používá se při čištění zeminy od stavebního odpadu. Kořenová lžíce zajišťuje provzdušnění a narušení zeminy, využívá se pro čištění pasek po kácení, nebo pro čištění stavebního pozemku.

Jestliže hledáte půjčovnu lžic v Brně, obraťte se na nás s důvěrou. Zapůjčíme Vám vhodný nástroj pro Vaši práci. Máme letité zkušenosti s opravami i servisem náhradních dílů pro stavební stroje a zařízení. Zapůjčit si u nás můžete kvalitní a ověřené lžíce pro všechny typy stavebních strojů. Poskytujeme lžíce k čištění příkopů, otočné lžíce a hloubkovou lopatu. Můžete si vybrat ze špičkových zubů a zubových systémů, poradíme Vám s profesionální montáží a zajištěním. Ať už tedy máte rypadlo, minirypadlo, traktorbagr, nebo nakladač, u nás si vyberete správný náhradní díl. Zuby a zubové systémy je nutné vybrat s ohledem na jejich odolnost a pevnost. Vždy je důležité vybrat správnou velikost zubů, které budou odpovídat výkonu stroje a druhu práce. Jen tak dosáhnete efektivní práce.

Fotografie