Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Škoda Karoq láká: čím umí zaujmout?

Mladoboleslavská Škoda je dlouhodobě vyhledávanou automobilkou nejenom ve světě, ale také u nás. Pokud jde o nabídku modelů, je jich celkem dost, a to od malých městských vozů, až po ty robustnější. A právě do této kategorie patří právě tento.

Velmi povedený design

Pokud milujete vozy, které budou doslova nepřehlédnutelné a každý se za ním otočí, tak musíme říci, že nová Škoda Karoq vaše požadavky opravdu dokáže splnit. Je hned několik zajímavostí, kterými se může pyšnit a které z ní dělají poměrně zajímavý unikát. Patří sem hlavně?

  • Robustní přední maska
  • Dynamický design
  • Větší provedení

Samozřejmostí je i to, že si lze vybrat auto nejenom, v různých barevných odstínech, ale není problém zvolit si třeba i různé druhy kol. A to od šestnácti palcových, po skutečně unikátně vypadající hliníkové disky, které mají 19 palců.

Špičková výbava

Je jedno, zda si chcete užívat maximální komfort během jízdy, chcete mít jistotu, že dojedete do svého cíle přesně a včas, nebo chcete mít jistotu maximální bezpečnosti. Výbava je také něco, co dělá z vozu naprostý unikát. Konkrétní cena Škody Karoq se samozřejmě odvíjí od toho, jakou výbavu budete požadovat. Pro náročné je připravena široká paleta prvků, které odpovídají současným trendům a požadavkům mnoha zákazníků.

Mezi unikát, který zaujme na první pohled, a také při každé jízdě, rozhodně patří digitální přístrojová deska, která je stoprocentně tím, co musí obdivovat naprosto každý.

Může být vaše

Auto umí zaujmout také tím, že pokud po něm toužíte, není nic složitého ho získat. Stačí jenom oslovit toho správného dealera. Který je tím, u kterého je jistota našeho doporučení? Podívejte se na www.auto-poly.cz, kde máte možnost si tento vůz vybrat přesně podle vašich představ. Nebo si můžete prohlédnout další modely mladoboleslavské automobilky a pořídit takový, který vám sedne ještě o něco více. Není to žádný problém.

Fotografie