Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Nerezová ocel pro Vaše podnikání

Nerezová ocel se vzhledem ke svým vlastnostem hodí pro užití v potravinářském, chemickém a automobilovém průmyslu. Uplatnění najde také při výstavbě konstrukcí a stavebních dílů. Ocel velmi dobře odolá vodě, vlhkosti a velmi nízkým teplotám. Je odolnější vůči korozi a setkáme se s ní proto na mnoha místech.

Pro umístění na rozvod vody se používají ocelové tvarovky. Jsou součástí potrubního systému vody či plynu. Díky nim snadno změníte směr a průměr potrubí. Ocelové tvarovky se užívají pro rozvod vody ve větších zařízeních, jako jsou nemocnice, lázně či hotely. Jsou umísťovány pro přesun vody užitkové i pitné, pro rozvody vody pro podlahové vytápění a chlazení. Tvarovky jsou dostupné jako kolena, T-kusy, redukce, dna, dále je možné pořídit příruby a lemové kroužky. Je možné objednat i tvarovky bezešvé. Povrch tvarovek je mořený, kartáčovaný. Podle zájmu je možné povrch i naleštit, nebo obrousit. Všechny tvarovky jsou zpracovány dle platné normy DIN.

Jestliže potřebujete pro svoje podnikání nerezovou ocel, obraťte se na nás s důvěrou. Naši pracovníci s vámi proberou vaše požadavky a představí vám naši nabídku. Naše firma se specializuje na instalatérské a potrubářské práce, topení, chlazení a výměníkové stanice. Nabízíme profesionální služby instalatérů od drobných úkonů až po kompletní rekonstukce nebo nové výstavby. 

Fotografie