Články & návody

Firmy pro Vás

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně. 

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

STK NOVÁ - STK bez objednání.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Nerezová ocel pro Vaše podnikání

Nerezová ocel se vzhledem ke svým vlastnostem hodí pro užití v potravinářském, chemickém a automobilovém průmyslu. Uplatnění najde také při výstavbě konstrukcí a stavebních dílů. Ocel velmi dobře odolá vodě, vlhkosti a velmi nízkým teplotám. Je odolnější vůči korozi a setkáme se s ní proto na mnoha místech.

Pro umístění na rozvod vody se používají ocelové tvarovky. Jsou součástí potrubního systému vody či plynu. Díky nim snadno změníte směr a průměr potrubí. Ocelové tvarovky se užívají pro rozvod vody ve větších zařízeních, jako jsou nemocnice, lázně či hotely. Jsou umísťovány pro přesun vody užitkové i pitné, pro rozvody vody pro podlahové vytápění a chlazení. Tvarovky jsou dostupné jako kolena, T-kusy, redukce, dna, dále je možné pořídit příruby a lemové kroužky. Je možné objednat i tvarovky bezešvé. Povrch tvarovek je mořený, kartáčovaný. Podle zájmu je možné povrch i naleštit, nebo obrousit. Všechny tvarovky jsou zpracovány dle platné normy DIN.

Jestliže potřebujete pro svoje podnikání nerezovou ocel, obraťte se na nás s důvěrou. Naši pracovníci s Vámi proberou Vaše požadavky a představí Vám naši nabídku. Máme k dispozici aktualizovaný katalog všech výrobků, kde najdete detailní informace. Zjistíte tak rozměry výrobků, váhu, zda jde o materiál svařovaný, nebo bezešvý. U větších objednávek poskytujeme množstevní slevy. Objednané výrobky doručíme podle dohody v ujednaném množství a termínu.

Naše firma se specializuje na prodej výrobků z nerezové a uhlíkové oceli již 20 let, za tu dobu již máme přehled o potřebách našich zákazníků a ručíme jim za kvalitu našich výrobků. Přijďte se o tom sami přesvědčit k nám, na prodejnu do Brna, nebo nás zkontaktujte přes internet a naši odborníci se Vám ozvou. Nerezové výrobky od nás Vám budou sloužit dlouhá léta.

Fotografie