Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Vozidla si u nás můžete vybrat nová, zároveň poskytujeme i servis stávajících

Nejčastějším automobilem, který můžete na silnicích na území českého státu potkat, je podle sledovaných statistik vozidlo značky Škoda. Tento fakt nás přiměl k tomu se na tuto značku více zaměřit a od roku 1995 poskytujeme prodej jejích vozů. Prodáváme nová, ale i ojetá vozidla a jejich výběr prezentujeme v předváděcích salonech, kde jsou všechna dostupná k vyzkoušení.

Zároveň ale chápeme, že na výběr nového vozu není dobré spěchat a proto kromě osobního vyzkoušení přímo v předváděcím salonu nabízíme také možnost objednání ze skladové nabídky online. Získáte tak přehledný výběr a libovolné množství času, kdy můžete svůj potenciální nový vůz vybírat.

Kromě prodeje vozidel, ať už nových, či ojetých, poskytujeme také servis aut Škoda. Ať už se jedná o poskytnutí kompletního servisu pro vozidlo klienta a nebo i poradenství ohledně výběru náhradních dílů. Servis vozidel Škoda je tedy také jednou z činností, kterou se zabýváme. V případě koupi vozu, nového, nebo také ojetého, můžeme v případě přání zařídit k vozidlu povinné ručení, či havarijní pojištění vozidel.

Servis aut Škoda nejčastěji provádíme pro značky Škoda Citigo, Škoda Octavia, Škoda Superb, Škoda Fabia a Škoda Yeti. Pokud by vás zajímala nabídka těchto vystavených vozů, najdete nás v Praze, v autosalonu AUTOTRIO v Modřanech.

 

Fotografie