Články & návody

Firmy pro Vás

SMÍTKO s.r.o. - profesionální strojové čištění garáží v Brně a okolí.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně. 

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

DirtyBoys - detailingové čištění aut Brno.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

STK NOVÁ - STK bez objednání.

Detailingové čištění aut

Pamatujete si ten pocit, který jste měli, když jste sedli do nového auta, nadechli se a vnímali jeho vůni? Již na první pohled bylo zřejmé, že tento vůz rozhodně není ojetý. Lak se krásně leskl, vůz jenom zářil. Byla by škoda, kdyby byl takovýto pocit pouze dílem tohoto okamžiku, případně prvních pár týdnů užívání automobilu.

Dobrá zpráva však je, že nic není ztraceno! Ten zázrak se jmenuje detailingové čištění aut a je relativně dostupný. Po důkladném detailingovém čištění bude každý vůz vypadat jako z výstavy v salónu, a to dokonce i ten, který už má něco za sebou.

Detailingové čištění se nejčastěji používá právě pro vystavovaná auta, před prodejem, ale také na různé srazy, kde se chcete svým vozem jednoduše pochlubit. Anebo prostě jen tak, pro radost. Kupujete-li vůz ojetý, po detailingovém čištění bude vypadat jako nový. Takhle jednoduché to je.

Zapomeňte na myčky, ruční čištění nebo neodborné zvyšování lesku. Detailingové čištění je mnohem více než jen pouhé umytí.

Postupy jsou poměrně složité, vybavení pro takovéto čištění aut je specifické, ale výsledek rozhodně stojí za to. Dbáte-li tedy na estetičnost, je to volba pro vás. Detailingové čištění je skvělé také pro ty, kteří si rádi užijí luxusu (jako) nového vozu, aniž by museli vynakládat finanční prostředky na jeho koupi.

Pokud hledáte firmu na takovéto čištění aut v Brně, která nezklame, práci odvede precizně a kvalitně a efektivně, čímž šetří i váš čas, rozhodně se podívejte na stránky www.dirtyboys.cz. Firma nabízí kromě čištění automobilů také další úklidové práce jako například úklid komerčních prostor, hloubkové čištění podlah, nebo parní čištění a dezinfekci ploch.

Fotografie