Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Šílená Tokijská motorshow 2015

Japonci jsou v několika posledních letech tak trochu šílení a ví se to o nich. Nejen jejich vynálezy, ale i popkultura se začínají ubírat trochu prapodivným směrem, kterému jen málokdo rozumí a západ se tím vším především baví. Pojďme se podívat, co tato šílenost dokáže udělat s automobily, které se nyní představily na Tokijské motorshow. Věřte, že o blázniviny zde nouze nebyla.

Yamaha Sports Ride

Toto auto, které na první pohled nápadně připomíná vozy od Zondy, patří k mezi technické skvosty, které se na autosalonu představily. Jedná se v podstatě o ukázku dokonalého zpracování automobilu do posledního detailu. Design je úžasný, váha 750 kg je rovněž neuvěřitelná a malé rozměry konstrukce z karbonu ihned zaujmou. Tak proč patří mezi šílenosti? No protože musela přijít společnost vyrábějící motocykly, aby ukázala automobilovému světu, jak že má vlastně vypadat skutečně dokonalý automobil. 

Suzuki Mighty Deck

Autíčko Mighty Deck je jakýmsi nezbedným synkem miniužitkáče Mighty Boy, které jezdilo v osmdesátých letech. Automobil si hraje s hranatostí i kulatostí a na kolemjdoucí mrká trojúhelníkovými světlomety. Pod kapotou se mu ukrývá elektromotor a interiér jde ruku v ruce se dřevem vykládaným úložným prostorem. Pozor, dřevo si však našlo místo i v předním nárazníku. 

Suzuki Air Triser

Pokud se vám líbí nová dodávka od Volkswagenu, určitě budete tímto vozítkem taktéž nadšeni. Jedná se o vozidlo, které vypadá zepředu téměř totožně jako zezadu, což se příliš často nevidí. Celý design proti sobě jdoucích tvarů překvapí nikoliv středovým sloupkem, ale od sebe se otevírajících dveří. Interiér tohoto vozítka je kombinací extravagance, moderny a retra zároveň. Lze jej velice jednoduše proměnit na ložnici. V této karavanové úpravě se nám volant posune vodorovně nad palubní desku, čímž se získávají drahocenné centimetříky navíc.