Články & návody

Firmy pro Vás

SMÍTKO s.r.o. - profesionální strojové čištění garáží v Brně a okolí.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně. 

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

DirtyBoys - detailingové čištění aut Brno.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

STK NOVÁ - STK bez objednání.

Půjčovna aut Mercedes-Benz

Německá značka aut Mercedes-Benz je zárukou kvalitní jízdy a bezpečného návratu. Pokud tedy hledáte auto, které si zapůjčíte pro svoji důležitou cestu, zvolte naši půjčovnu Smíšovský, kde máme k dispozici Mercedes-Benz v několika provedeních. Při zapůjčení na delší dobu je levnější cena za pronájem.

Osobní auto Mercedes máme v několika odstínech černé barvy a také v moderní stříbrné. Mercedes máme v nabídce také ve variantě Mixto, kdy jej můžete využít na převoz většího počtu lidí, nebo pro převoz materiálu.

Auto Vám můžeme přistavit dle Vaší objednávky v Brně a okolních městech. Auta jsou pojištěná a mají kromě havarijní pojistky také připojištění čelního skla, dálniční známku a asistenční služby. Nabízíme také navigaci k autům a dětskou autosedačku.

Jestliže tedy potřebujete pro svoji rodinnou událost, či pro pracovní schůzku reprezentovat, oslovte nás s důvěrou, jsme Vám k dispozici kdykoliv během 24 hodin každý den. Sepíšete s námi smlouvu na pronájem a můžete vyrazit na cestu. V autě značky Mercedes-Benz si můžete být jistí, že to bude cesta úspěšná.

Fotografie