Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Pronájem luxusních aut

Mít luxusní vůz, za kterým se otočí nejen každá žena, ale i muž, už nemusí být jen snem. Doba jde neustále kupředu, a proto si dnes můžete vypůjčit takřka cokoliv. Pokud jste si tedy už jako malí kluci představovali naleštěný vůz s koženými sedadly, můžete si jej dnes opravdu dopřát. To že existují klasické autopůjčovny, kde si za výhodné ceny pronajmete obyčejné auto, které můžete využít například k cestě na dovolenou nebo v případě, že vaše dosavadní auto vypovědělo své služby, ví nejspíše každý.

Ovšem dnes se rozjíždí další trend, který využívají nejen zámožní cizinci, ale také podnikatelé a další. Jedná se o zapůjčení luxusního vozu. Důvod k jeho zapůjčení ovšem nemusí být pouze jen ten, že se potřebujete dostavit na důležité jednání či obchodní schůzku a chcete to udělat stylově. Důvodů je mnohem více. Jedním z nich může být například jen to, že jste po tom vždy toužili a chcete si to alespoň na jeden den vyzkoušet, neboť ten pocit výjimečnosti a požitku z jízdy je opravdu jedinečným zážitkem. Právě proto bývá tato služba využívána také v případě, když chcete někomu blízkému dát originální a neotřelý dárek, který ho zajisté potěší. A pochopitelně v neposlední řadě je to svatba. Tento den si chce každý pár užít po svém a především ve velkém stylu. Nic tedy nezpestří tento den tak, jako příjezd v limuzíně či jiném luxusním automobilu.

Jaké jsou výhody?

Největší výhodou je, že vůz vám bude přistaven na vámi zvolené místo, nemusíte mít tedy žádné starosti s jeho vyzvedáváním a podobně. Pokud si jej tedy zapůjčte k převezení z letiště do hotelu, vaše auto na vás bude čekat před příletovou halou, kde si ho pouze převezmete. V některých brněnských autopůjčovnách si jej můžete pronajmout také s řidičem.