Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Přívěsové vozíky na zapůjčení pro Vaši jízdu

Jestliže se stěhujete, nebo jen potřebujete převézt nábytek či zboží, a nemáte k dispozici vlastní velké auto, můžete si půjčit přívěsový vozík. V půjčovně přívěsů mají k dispozici různé druhy přívěsů s velkou ložnou plochou. Pokud tedy máte v plánu odvoz neskladných materiálů, oslovte půjčovnu, můžete se spolehnout na funkčnost a spolehlivost zapůjčeného přívěsu, který je neustále prověřován.

Přívěsy v půjčovně jsou ve výborném technickém stavu a jsou po pravidelné technické kontrole. Všechny mají kvalitní konstrukci a usnadní Vám převoz Vašeho majetku či zboží. Pokud zvažujete půjčení přívěsného vozíku, postačí Vám k jeho řízení řidičské oprávnění skupiny B. Pro výběr vozíku oslovte pracovníky půjčovny, poradí Vám, jaký typ vozíku je pro Vaši potřebu vhodný. Pro zvětšení svojí přepravní kapacity si vyberte vhodný vozík, můžete zvolit dle užitné hmotnosti a ložné plochy vozíku.

Pokud hledáte spolehlivou půjčovnu přívěsů pro Brno a okolí, obraťte se na naši firmu. Naši zaměstnanci s Vámi ochotně domluví podmínky zapůjčení a zodpoví Vaše případné dotazy. V našich službách najdete také odtah vozidel, můžete se na nás obrátit, při jakékoliv nečekané situaci. Při zapůjčení vozíku bude doba odjezdu a návratu sjednána v nájemní smlouvě a k jeho odvozu budete potřebovat občanský a řidičský průkaz. K zapůjčení je dále také adaptér a zámeček k zajištění přívěsu proti odepnutí od vozidla. S našimi přívěsy se snadno přestěhujete, nebo třeba odjedete na netypickou dovolenou se speciální výbavou. Všechny naše vozy jsou pojištěné a nachystané pro Vaši potřebu, na dlouhodobější výpůjčky poskytujeme adekvátní slevy na půjčení. Vyjdeme Vám maximálně vstříc a rychle vyřídíme Vaši objednávku tak, abyste mohli co nejdříve odcestovat s přívěsným vozíkem.

Fotografie