Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Otevírání aut se zabouchnutými klíčky

Snad každému řidiči nastane v životě situace, kdy si v autě zabouchne klíče, nebo je prostě ztratí. Dilema, jak se dostat do vlastního zamčeného auta, tak zůstává na odbornících. Šikovní zámečníci se specializují na takovéto nečekané chvíle, kdy potřebujete otevřít vlastní auto. Na vině také ovšem může být elektroinstalace, nebo centrální zamykání. Vlivem počasí může také zámek zamrznout, nebo se vybije baterie.

Nouzovým otevřením aut je možné dostat se do všech typů aut, různých značek a stáří. Také kamiony, autobusy i přívěsy je možné takto odemknout. Nadšence do těchto prací je možné najít v Asociaci zámkových a klíčových služeb a Asociaci trezorových specialistů. Tito odborníci Vás tak ochrání před rizikem, kdy si sami rozbijete zbytečně okénko od auta, nebo budete zkoušet jiné nešťastné metody otevření auta.

Různé značky aut mají pro svoje auta vlastní autozámky, a je prací odborníků, aby si s nimi poradily. U nás nejběžnější auta Škoda používají systém s vnitřní drážkou, což je nejrozšířenější zámek v automobilovém průmyslu. Je velmi odolný proti všem pokusům o překonání a obsahuje bezpečnostní spojku. Dále u aut BMW je novinkou klíč na dálkové ovládání s barevným dotykovým displejem, také tento je možné nechat si nouzově otevřít.

Pokud hledáte odborníka na otevření auta se zabouchnutými klíčky, obraťte se na naši firmu zámkař Jan Hanák. Garantujeme Vám, že za pár minut od našeho příjezdu budete moci se svým autem odjet. Jsme Vám k dispozici neustále, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Pracujeme rychle a decentně. Dostavíme se do půl hodiny do každé z brněnských čtvrtí a do blízkého okolí. Zavolejte kdykoliv, jsme tu pro Vás nonstop připraveni, vyřešit Vaši situaci. Za naše služby můžete platit platební kartou. Ať už jste si tedy zabouchly klíčky na zadním sedadle, nebo Vám je děti zahodily do kanálu, neváhejte nám zavolat, pomůžeme Vám tuto situaci vyřešit hravě a rychle.

Fotografie