Články & návody

Firmy pro Vás

SMÍTKO s.r.o. - profesionální strojové čištění garáží v Brně a okolí.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně. 

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

DirtyBoys - detailingové čištění aut Brno.

Lakovací kabina jako ekologické řešení a dobrá investice

Zařizujete autolakovnu a rádi byste svým zákazníkům nabídli vysoce kvalitní služby? Pak se neobejdete bez špičkového vybavení, které zefektivní vaši práci a zaručí vám bezchybný výsledek.

Základním prvkem každé profi lakovny je lakovací kabina. Ptáte se, jaké může mít vlastní lakovací kabina výhody? V prvé řadě ochráníte zdraví svých zaměstnanců, kteří díky filtraci nemusí vdechovat škodlivé výpary. Také normy na filtraci emisí v rámci českého i evropského prostoru s přehledem splňují. Žádná pokuta za znečišťování životního prostředí vás tedy již v žádném případě neohrozí.

Díky lakovací kabině však docílíte také zvýšení kvality lakovaného automobilu spolu se zvýšením jeho odolnosti. Takto nalakovaný vůz má mnohem delší životnost, a tudíž zajistí i spokojenost vašich zákazníků!

Pokud chcete být opravdu profesionálně vybaveni, vyplatí se rovněž investovat do lakovacích pomůcek pro komplexní vybavení lakovny. Na výběr jsou všechny nezbytnosti potřebné k práci na lakování auta či jeho součástek jako například odměrné kelímky na míchání barev, fólie na zakrytí kol, zakrývací ochranná fólie pro disky, sady lakýrnických nádobek, pěnové těsnící samolepící pásky a další.

S výběrem vhodného vybavení do autolakovny vám mohou pomoci profesionální firmy, které vám doporučí ideální řešení s ohledem na vaše konkrétní potřeby i velikost realizovaného prostoru.

Fotografie