Články & návody

Firmy pro Vás

SMÍTKO s.r.o. - profesionální strojové čištění garáží v Brně a okolí.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně. 

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

DirtyBoys - detailingové čištění aut Brno.

Jak zabezpečit garáž?

Pro zabezpečení svojí garáže je vhodné investovat do bezpečnostního systému, získáte tak jistotu, že nepřijdete o vše, co v garáži skladujete. Nejde jen o automobil, ale často jsou zde uskladněna kola, sekačka, nářadí. Elektronické zabezpečení garáže Vás tak ochrání před krádeží majetku. Obraťte se na profesionální firmu se zabezpečovacím zařízením a nechejte si nainstalovat alarm do garáže.

Mezi moderními systémy zabezpečení je vyhledávaný český systém Jablotron. Hlídá nonstop Vámi zvolený zabezpečený objekt, komunikuje s majitelem mobilním telefonem, či tabletem, a má tak objekt pod kontrolou. Zaručí bezpečí všemu majetku, který je v garáži uschován. Podle nastavení může alarm působit také jako ochrana před požárem, únikem plynu a dalšími živelnými pohromami. V jeho možnostech je také ovládat topení, i otvírat garážová vrata. Alarm využívá drátové i bezdrátové řešení, jeho instalace je tak snadno cenově dostupná.

Jestliže hledáte pro svoji garáž v Brně a okolí zabezpečovací techniku, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Jsme připraveni Vám poskytnout veškeré informace o možnostech kontroly a zabezpečení objektů, navrhneme Vám projekt ochrany přímo pro Vaši garáž a po domluvě ji zrealizujeme. Zaměstnáváme zkušené odborníky, kteří Vám rádi poradí a vytvoří systém ochrany přímo Vám na míru. Nabízíme nejen elektronické zabezpečení objektů, protipožární instalace, IP kamery, kamerové střežící systémy a mnoho dalších technických systémů. Využíváme výrobky technologické firmy Jablotron, která vyrábí bezpečnostní systémy od roku 1990. Jejich výrobky se zaměřují na ochranu majetku i zdraví zákazníků. Můžete si tak být jistí, že po instalaci alarmu budete mít v bezpečí nejen věci ve Vaší garáži, ale i v dalších objektech, které si můžete nechat námi zabezpečit.

Fotografie