Články & návody

Js-truckparts.cz - Truck Shop - zástěrky, spoilery, osvětlení - vše pro truck na jednom místě.

Autopůjčovna Smíšovský - Půjčovna dodávek i osobních aut Brno.

Logbookie - GPS lokace vozidel.

Otevreniauta.cz - NON-STOP nouzové otevírání všech typů aut v Brně

Spedice Ostrava Joppa Logistics s.r.o - mezinárodní doprava a spedice.

DoKurzu.cz - databáze rekvalifikačních kurzů po celé ČR. Přidání kurzu zdarma.

Repase vstřikovačů - repase vstřiků za nejnižší ceny.

Autopujcovnaraus.cz - půjčovna střešních boxů, nosičů kol, nosičů lyží a sněhových řetězů.

Autodilyadoplnky.cz - prověřená tažná zařízení. Možnost montáže.

Fermatmachinery.com - Bazarové brusky skladem.

Havenets s.r.o. - servis datových sítí v Praze a okolí.

Jak si přepravit sám...

Většina z nás se dřív nebo později dostane do situace, kdy potřebuje přepravit něco, co se zkrátka do osobního auta, která běžně vlastníme, nevejde. Bohužel ne všichni máme kamarády, známé či rodinu, kteří by nám mohli pomoci zapůjčením většího auta. Pokud přepravu nelze objednat, nebo vychází příliš draho a pro náš konkrétní případ se prostě nevyplatí, tak pak přichází na řadu půjčovna dodávek. Ta vám může vytrhnout trn z paty. Takových půjčoven existuje spousta. Bez problému jich ve svém blízkém okolí naleznete velký počet a nebudete mít problém sehnat na požadovaný termín dostupnou dodávku za dobrou cenu.

Půjčovna odtahovky

Co ale, potřebujete-li převést automobil a ani v tomto případě nemáte nikoho, kdo by vám mohl pomoci. Například by s vámi jel s vlastním autem, které má tažné zařízení a zároveň má řidičské oprávnění na skupinu B a E. Nechcete otravovat třeba známé či souseda. A nejraději byste se vyhnuli půjčování vleku. I pro tento případ existuje řešení - Půjčovna odtahovky. Tam můžete sehnat i odtahové speciály, na které postačí řidičské oprávnění typu B. Tedy stejné, jako je potřeba k řízení osobního automobilu. Celý převoz tak můžete realizovat pouze svými vlastními silami. Takový vůz je obvykle vybaven také elektrickým navijákem a popruhy, nazývanými jako kurty, pro uchycení vozu, které se chystáte převézt.

Půjčovna dodávek

Řešení pro všechny podobné situace vám nabídne půjčovna dodávek Brno v Modřicích Smisak.cz. Můžete jim volat klidně nonstop a tak si zvolené auto můžete zarezervovat prakticky kdykoliv. Zde vždy za dobré peníze seženete půjčení toho, co potřebujete. Ať už je to dodávka nebo jiný typ vozidla. Všechna jejich vozy mají dálniční známku, vynikající technický stav a pochopitelně jsou pojištěná. Auto si pak buď vyzvednete u nich anebo si jej můžete za poplatek nechat přistavit na vámi zvolenou adresu. V případě potřeby si k zapůjčenému autu můžete bezplatně vyžádat i dětskou autosedačku a navigaci. Vyberte si z kvalitního sortimentu vozů za skvělé ceny 24 hodin denně, 7 dní v týdnu u Smisak.cz.

Fotografie